Siatkarki ŁKSG Łódź ze złotymi medalami

22.03.2011
Autor: oprac. Natalia Łyczko
Źródło: inf. prasowa, fot. archiwum ŁKSG

Siatkarki Łódzkiego Klubu Sportowego Głuchych po raz piąty z rzędu zostały mistrzyniami Polski niesłyszących.

W finałowym turnieju w Radomiu zawodniczki trenera Wlodimira Józwiaka odniosły same zwycięstwa. W eliminacjach łodzianki wygrały 3:1 ze „Spartanem” Lublin oraz 3:0 z ”Res-Gestem” Rzeszów. W półfinale pokonały 3:0 drużynę gospodyń  „Radomig” Radom, zaś w spotkaniu o złoty medal -  „Spartana” Lublin z wynikiem 3:1.

Zdjęcie drużyny Wlodimira Jóźwiaka ze zsłotym medalem
Na zdjęciu od lewej; na górze: Katarzyna Kijok, Milena Błaszczyk, Aldona Kramek, Agnieszka Szczępska, trener Wlodimir Józwiak, na dole: Monika Szarowolec, Ewa Sygulska, Monika Rutkowska, fot. archiwum ŁKSG

Do siatkarek ŁKSG powędrowało też wiele nagród indywidualnych. Najlepszą zawodniczką MVP została mianowana Monika Szarowolec, a najlepszą rozgrywającą - Monika Rutkowska.